OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić: w poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty, we wtorek uroczystość św. Wojciecha męczennika – głównego patrona Polski, w środę święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy

 

  1. W poniedziałek 25 kwietnia obchodzi imieniny ks. wikariusz Marek Poniewierski. Solenizantowi składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego, opieki Najświętszej Maryi Panny i św. Patrona, zdrowia i darów Ducha Świętego. Dzisiaj o godz. 8.30 msza święta w intencji Księdza Solenizanta, którego polecamy modlitwie parafian.

 

  1. Dzisiaj uroczystość Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w kościołach Matki Bożej Bolesnej i św. Jana Pawła II nabożeństwo Godziny Miłosierdzia.

 

  1. Dzisiaj po mszach świętych o godz. 8.30, 10.00 i 11.30 zmiana tajemnic różańca świętego.

 

  1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych w czwartek o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku.

 

  1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w piątek o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku.

 

 

Powierzmy Bogu zmarłych parafian:

 Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.  Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.