1. W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić: w poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha męczennika, głównego patrona Polski; we wtorek – święto św. Marka Ewangelisty, w sobotę – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

1. We wtorek 25 kwietnia obchodzi imieniny ks. Marek Poniewierski. Solenizantowi składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego, opieki Najświętszej Maryi Panny i św. Patrona, zdrowia i darów Ducha Świętego. Dzisiaj o godz. 8.30 msza święta w intencji Księdza Solenizanta, którego polecamy modlitwie parafian.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

1. W niedzielę 14 maja ze względu na odpust w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello będą zmienione godziny mszy świętych: msza św. w kościele św. Jana Pawła II będzie tylko o godz. 8.30, w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku tylko o 7.00. Msza święta odpustowa będzie celebrowana w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello o godz. 11.00.

1. W czwartek, 27 kwietnia w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się Dzień Otwarty w godz. od 13.00 do 15.30. Dyrekcja szkoły zaprasza zainteresowanych ósmoklasistów i ich rodziców.

Zamierzają zawrzeć związek małżeński:

Chinenye Modestus NWAOKOROBIA, wyzn. rzym.-kat., zam. Nigeria

Marta NWAOKOROBIA, z d. Nowicka, wyzn. rzym.-kat., zam. Krzeczyn Wlk., ul. Stokrotkowa

Bartłomiej SWATEK, wyzn. rzym.-kat., zam. Lubin ul. Stanisławowska

Alicja WYDRA, wyzn. rzym.-kat., zam. Lubin ul. Malczewskiego

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.