1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek wspomnienie świętych męczenników wietnamskich Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy. Za tydzień 29 listopada pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczyna się nowy rok liturgiczny.

1. Do końca listopada odmawiamy różaniec za zmarłych, który poza niedzielą rozpoczyna się na pół godziny przed Mszą św. W niedzielę wypominki i różaniec za zmarłych będą odmawiane w kościele parafialnym w Chróstniku o godz. 15.30.

1. Także do końca listopada jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego za nawiedzenie cmentarza.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana

śp. Teresa Kretkowska

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen