1.W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić: w środę uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

2. Do końca czerwca codziennie o godz. 15.00 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 20.20 przed Najświętszym Sakramentem śpiewamy litanię do Serca Pana Jezusa i odmawiamy różaniec o całkowite ustanie epidemii. Zachęcamy do udziału tych modlitwach, które są także transmitowane przez Internet.

3. W miesiącach lipcu i sierpniu Msze święte w niedziele i uroczystości będą odprawiane o godz. 10.00 (kościół pw. Marii Dominiki Mazzarello), 11.30 (kościół pw. Matki Bożej Bolesnej) i 13.00 (kościół pw. Jana Pawła II). Nie będzie Mszy świętych o godz. 7.00, 8.30 i 16.00.