1. W tym tygodniu w liturgii: w środę – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych, w piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny w liturgii.

1. W tym tygodniu codziennie przed nabożeństwem majowym odmawiamy modlitwy nowenny do Ducha Świętego, a w sobotę zapraszamy na godz. 20.00 do kościoła Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku na czuwanie i mszę świętą przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do pięknego przeżycia odpustu św. Marii Dominiki Mazzarello. Podziękowanie przesłały także siostry salezjanki:

Czcigodny Księże Proboszczu,

Proszę przyjąć nasze siostrzane DZIĘKUJE, za dar wspólnej modlitwy, Eucharystii i braterskiej życzliwości. A na Księdza kapłańskie ręce naszą wdzięczność składamy także PARAFIANOM za ich trud i zaangażowanie, które dało nam możliwość wspólnego świętowania uroczystości św. Marii Dominiki Mazzarello.

DZIĘKUJEMY za jak zawsze życzliwe przyjęcie, salezjański, rodzinny klimat; za pyszny bigos, wspaniałe ciasto. Za zakup naszych książek – całość ofiar z ich sprzedaży przeznaczona jest na cele misyjne sióstr salezjanek (zebranych zostało 980 zł).

DZIĘKUJEMY za tak piękne miejsce, które zawsze jest serdeczne i gościnne. Radość dzieci jeszcze trwa i dzielą się swoimi przeżyciami tego dnia. A to wszystko dzięki Waszej trosce i dobroci serca. Św. Maria Dominika Mazzarello niech oręduje w Waszych intencjach, niech sprasza potrzebne łaski.

Z siostrzaną wdzięcznością Siostry Salezjanki nie tylko z Lubina.

Zamierzają zawrzeć związek małżeński:

Piotr MAŚLEJAK, wyzn. rzym.-kat., zam. Lubin, par. św. Barbary

Maria DAJNOWSKA, wyzn. rzym.-kat., zam. Krzeczyn Wielki

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.