1. W czwartek 25 Kościół obchodzi uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Od uroczystości św. Józefa do uroczystości Zwiastowania przeżywamy Tydzień Modlitw o Ochronę Życia.

1. W najbliższy piątek odbędzie się jedna wspólna Droga Krzyżowa w naszej parafii na placu przy kościele św. Marii Dominiki Mazzarello w piątek o godz. 19.00, do uczestnictwa w której serdecznie zapraszamy. W tym dniu nie będzie Drogi Krzyżowej w kościołach Matki Bożej Bolesnej i św. Jana Pawła II.

1. Przypominamy, że środy i piątki Wielkiego Postu w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, natomiast w kościele Jana Pawła II adoracja w środy i piątki rozpoczyna się o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego. W środy nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odmawiana o godz. 17.45. Ks. proboszcz dziękuje wszystkim nawiedzającym w tych dniach Najświętszy Sakrament.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.