OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

we wtorek 28 stycznia – św. Tomasza z Akwinu

w piątek 31 stycznia – św. Jana Bosko, założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego

w niedzielę 2 lutego – uroczystość Ofiarowania Pańskiego

 

  1. Do końca stycznia Msze święte w dni powszednie odprawiane są w kościół pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku o godz. 07.15, a w kaplicy pw. św. Jana Pawła II o godz. 00. W środę msza św. o godz. 17.45 z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

  1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 i wszystkich, którzy w tym roku mają przyjąć sakrament bierzmowania w czwartek 30 stycznia o godz. 18.00.

 

  1. W tym tygodniu w środę kończymy wizytę duszpasterską w domach naszej parafii. Jeśli z jakichś powodów kolęda nie mogła się odbyć w podanym terminie, prosimy o zgłaszanie po Mszach świętych albo telefonicznie lub emailem podanym na stronie internetowej domów, które jeszcze czekają na wizytę kapłana. Prosimy o podanie numeru telefonu. numer telefonu parafii : +48 76 844 80 86
    e-mail: chrostnik.parafia@outlook.com
  2.  W przyszłą niedzielę 2 lutego – uroczystość Ofiarowania Pańskiego, po Mszach świętych poświęcenie świec. Zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej o przyniesienie swoich świec do poświęcenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *