1. Opłatki i świece wigilijne Caritas są do nabycia w zakrystii.

1. W środę w kościele św. Jana Pawła II o godz. 18.00 ostatnia Msza św roratnia. Dla dzieci, które uczęszczały na roraty jest przewidziany drobny upominek.

1. Serdeczne Bóg zapłać za rzeczy i artykuły przyniesione dla Domu Samotnej Matki w Pobiednej. Dzisiaj zostaną zawiezione na miejsce, więc prosimy już nic nie przynosić. Po mszach świętych zbiórka do puszek na ten sam cel.

1. W tym tygodniu możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed mszą świętą, a więc o 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku i o 17.30 w kościele św. Jana Pawła II na Osiedlu. Ostatnia przed świętami możliwość skorzystania z sakramentu pojednania w kościele w Chróstniku w środę od godz. 19.00.

1. W czwartek 24 grudnia w dzień wigilii Bożego Narodzenia ostatnia Msza święta adwentowa będzie odprawiona o godz. 8.00 w kościele Najświętszej Maryi Panny w Chróstniku. Serdecznie zachęcamy, by zgodnie z polską tradycją rozpocząć wieczerzę wigilijną odczytaniem fragmentu Ewangelii o narodzinach Jezusa, modlitwą, śpiewem kolędy i przełamaniem się poświęconym opłatkiem na znak miłości i pojednania.

1. Msze święte „pasterskie” będą odprawione w czwartek 24 grudnia: o godz. 22.00 w kościele Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Chróstniku, o godz. 23.30 w kościele Jana Pawła II oraz o godz. 24.00 w kościele Marii Dominiki Mazzarello w Krzeczynie. Taca z Pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

1. W piątek 25 grudnia uroczystość Bożego Narodzenia. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 w Chróstniku i o 8.30 na Osiedlu. Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę. Także w sobotę 26 grudnia w święto św. Szczepana – rozkład Mszy św. z niedzieli.

1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali nasze kościoły do Świąt Bożego Narodzenia.