1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek –wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, we wtorek – wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki; w środę – wspomnienie świętych męczenników wietnamskich Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy. Za tydzień 27 listopada, pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczyna się nowy rok liturgiczny.

1. Do soboty 26 listopada pół godziny przed mszą świętą odmawiamy różaniec za zmarłych. W niedziele różaniec za zmarłych jest odmawiany w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello o 09.30.

1. Prosimy chętnych do uprzątnięcia liści z terenu wokół kościoła św. Marii Dominiki Mazzarello od środy. Państwu Bednarz Bóg zapłać za kwiaty do tego kościoła.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

1. Ksiądz proboszcz prosi o kontakt osobę, która zamówiła mszę świętą w intencji śp. Genowefy Perczak w 7 rocznicę śmierci, na niedzielę 4 grudnia o godz. 10.00 w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju.