1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek –św. Alojzego Gonzagę, w środę – św. Józefa Cafasso w czwartek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

1. Z dniem dzisiejszym zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej. Przypominamy, że Boże przykazanie: „Pamiętaj abyś dzień święty święcił”, oznacza dla człowieka wierzącego uczestnictwo w niedzielnej Eucharystii, a zlekceważenie tego przykazania bez ważnej przyczyny, pociąga za sobą poważny grzech wobec miłości Boga.

1. Zachęcamy do korzystania z mediów katolickich: Gościa Niedzielnego i Niedzieli, a także z Radia Maryja, Telewizji Trwam i licznych portali internetowych. Niektóre z nich polecamy na stronie internetowej naszej parafii.

Powierzamy Bogu i modlitwie wiernych zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.