1. W tym tygodniu możliwość spowiedzi codziennie przed mszą świętą. Ostatnia przed świętami możliwość skorzystania z sakramentu pojednania w kościele w Chróstniku w środę od godz. 19.00.

1. W piątek 24 grudnia w dzień wigilii Bożego Narodzenia ostatnia Msza święta adwentowa będzie odprawiona o godz. 7.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku. Serdecznie zachęcamy, by zgodnie z polską tradycją rozpocząć wieczerzę wigilijną odczytaniem fragmentu Ewangelii o narodzinach Jezusa, modlitwą, śpiewem kolędy i przełamaniem się poświęconym opłatkiem na znak miłości i pojednania.

1. Msze święte „pasterskie” będą odprawione w piątek 24 grudnia: o godz. 21.30 w kościele św. Jana Pawła II na Osiedlu, o godz. 23.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o godz. 24.00 w kościele Marii Dominiki Mazzarello w Krzeczynie. Taca z Pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

1. W sobotę 25 grudnia uroczystość Bożego Narodzenia. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 w Chróstniku i o 8.30 na Osiedlu. Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę. 26 grudnia – niedziela Świętej Rodziny.

1. 26 grudnia – niedziela Świętej Rodziny. Będzie to ostatnia niedziela miesiąca – po mszach świętych zmiana tajemnic różańca świętego.

1. Serdeczne Bóg zapłać za rzeczy i artykuły przyniesione dla Domu Samotnej Matki w Pobiednej. Po mszach świętych zbiórka do puszek na ten sam cel.

1. Po mszach świętych pobłogosławimy świece Caritas i opłatki na stół wigilijny. Cena świec to 16 zł za dużą i 7 za małą.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.