1. Ostatnie msze św. roratnie będą odprawione w środę w kościele św. Jana Pawła II i w piątek w kościele Matki Bożej Bolesnej. Prosimy dzieci, które uczestniczyły w roratach, by na zakończenie rorat przyniosły swoje plansze z obrazkami. Są dla nich przygotowane drobne upominki.

1. W tym tygodniu możliwość spowiedzi codziennie 15 minut przed mszą świętą. Ostatnia przed świętami możliwość skorzystania z sakramentu pojednania w kościele w Chróstniku w czwartek od godz. 19.00.

1. W sobotę 24 grudnia wigilia Bożego Narodzenia. Serdecznie zachęcamy, by zgodnie z polską tradycją rozpocząć wieczerzę wigilijną odczytaniem fragmentu Ewangelii o narodzinach Jezusa, modlitwą, śpiewem kolędy i przełamaniem się poświęconym opłatkiem na znak miłości i pojednania.

1. Msze święte „pasterskie” będą odprawione w sobotę 24 grudnia:

o godz. 21.30 w kościele w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku

o godz. 23.00 św. Jana Pawła II

o godz. 24.00 w kościele Marii Dominiki Mazzarello w Krzeczynie.

Taca z Pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

1. W niedzielę 25 grudnia uroczystość Bożego Narodzenia. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 w Chróstniku i o 8.30 w kościele św. Jana Pawła II. Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę.

1. W zakrystii są do nabycia opłatki oraz świece Caritas na stół wigilijny.

1. Serdeczne Bóg zapłać za rzeczy i artykuły przyniesione dla Domu Samotnej Matki w Pobiednej. Po mszach świętych zbiórka do puszek na ten sam cel.

1. W tym miesiącu zmiana tajemnic różańca świętego w poniedziałek 26 grudnia.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu pożegnaliśmy

śp. Jadwigę Kryłowską

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.