1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać: w środę 17 listopada – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek 18 listopada – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, w sobotę 20 listopada – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

1. Do końca listopada w dni powszednie odmawiamy różaniec za zmarłych pół godziny przed Mszą św. W niedziele różaniec z wypominkami o godz. 15.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej. Kartki na wypominki można wziąć z zakrystii. Przypominamy, że przez cały miesiąc listopad można pozyskać odpust zupełny dla duszy w czyśćcu cierpiącej za nawiedzenie cmentarza.

1. W poniedziałek 15 listopada w kościele Jana Pawła II różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych rozpocznie się o godz. 17.15.

1. W piątek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 6 i 7.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.