1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – święto św. Andrzeja Boboli, męczennika.

1. W poniedziałek 15 maja różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych o godz. 17.15 w kościele św. Jana Pawła II.

1. Nabożeństwa maryjne z odśpiewaniem litanii loretańskiej przed Najświętszym Sakramentem odbywają się w dni powszednie o godz. 16.10 w kościele Matki Bożej Bolesnej i o 17.40 w kościele św. Jana Pawła II. W niedziele nabożeństwa majowe po mszy św. o godz. 8.30 i przed mszą św. o godz. 16.00. Majówki są też odmawiane przy kapliczkach maryjnych w Chróstniku i Krzeczynie.

1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do pięknego przeżycia odpustu św. Marii Dominiki Mazzarello.

1. Od piątku 19 maja rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego.

Zamierzają zawrzeć związek małżeński:

Kacper KOZIURA, wyzn. rzym.-kat., zam. Lubin ul. O. Boznańskiej

Patrycja KOZIURA z d. Kowalczyk, wyzn. rzym.-kat., zam. Lubin ul. Pawia

Piotr MAŚLEJAK, wyzn. rzym.-kat., zam. Lubin, par. św. Barbary

Maria DAJNOWSKA, wyzn. rzym.-kat., zam. Krzeczyn Wielki

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszli do Pana śp.:

Oswald Hempel

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.