1. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. O 17.20 różaniec za zmarłych.

1. 17 lutego Środa Popielcowa i rozpoczęcie okresu Wielkiego Postu. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą celebrowane o godz. 10.00 i o 18.00 w kościele Jana Pawła II, o 16.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej i o 19.00 w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły jakościowy i ilościowy, co oznacza wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz że można spożyć jedynie 3 posiłki w tym jeden do syta. Do ograniczenia ilości posiłków nie są zobowiązane osoby chore i te, które rozpoczęły 60 rok życia.

1. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o 17.30 w kościele Jana Pawła II na osiedlu.

1. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale będą śpiewane po Mszach świętych o godz. 8.30 i 10.00 oraz o godz. 15.40 w kościele w Chróstniku.

Powierzamy Bogu wszystkich zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen