1. W tym tygodniu w liturgii przypada: w poniedziałek 14 grudnia – wspomnienie św. Jana od Krzyża

1. Dzisiaj po mszach świętych błogosławieństwo opłatków i świec wigilijnych Caritas, które będą do nabycia w zakrystii.

1. Także dzisiaj po mszach świętych zmiana tajemnic różańca świętego.

1. We wtorek 15 grudnia różaniec i msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Różaniec rozpocznie się o godz. 17.20.

1. W czasie Adwentu Msze św. roratnie są odprawiane w kościele Jana Pawła II na Osiedlu w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 18.00, a w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku w czwartki, piątki i soboty o godz. 16.30.

1. W przyszłą niedzielę po mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz Domu Samotnej Matki w Pobiednej. Można też przynosić rzeczy i artykuły do wystawionych pojemników.

1. Codziennie w dni powszednie możliwość spowiedzi 15 minut przed mszą świętą, czyli o 16.15 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku i o 17.45 w kościele pw. Jana Pawła II na Osiedlu