1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać: w czwartek 17 listopada – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek 18 listopada – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

1. W listopadzie pół godziny przed mszą świętą odmawiamy różaniec za zmarłych. W niedziele różaniec za zmarłych jest odmawiany w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello o 09.30.

1. We wtorek 15 listopada w kościele Jana Pawła II różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych rozpocznie się o godz. 17.15.

1. Ksiądz proboszcz prosi o kontakt osobę, która zamówiła mszę świętą w intencji śp. Genowefy Perczak w 7 rocznicę śmierci, na niedzielę 4 grudnia o godz. 10.00 w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju.