1. W okresie Wielkiego Postu Gorzkie Żale w niedziele po mszach świętych o godz. 8.30 i 10.00 oraz o godz. 15.40 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o 17.30 w kościele św. Jana Pawła II.

1. W najbliższą sobotę przypada uroczystość św. Józefa do której przygotowujemy się poprzez codzienną nowennę do świętego opiekuna Pana Jezusa. Zachęcamy do włączenia się ze swoimi intencjami do tej dziewięciodniowej modlitwy. Msza św. z uroczystości św. Józefa w kościele w Chróstniku o godz. 16.30. W kościele św. Jana Pawła II msza święta o godz. 18.00 będzie już mszą świętą niedzielną.

1. Podczas Wielkiego Postu codziennie w dni powszednie modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w intencji o pokój na Ukrainie: o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o godz. 17.30 różańcem świętym w kościele pw. św. Jana Pawła II.

1. We wtorek o godz. 18.00 Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. O 17.20 różaniec za zmarłych.

1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz misji.

Powierzamy Bogu i modlitwie wiernych zmarłych parafian i ofiary wojen:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.