1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, we wtorek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w piątek – wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

1. W poniedziałek 13 czerwca w kościele św. Jana Pawła II o godz. 17.20 różaniec fatimski i odmówienie litanii do Serca Pana Jezusa.

1. W środę 15 czerwca o godz. 17.00 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych oraz litania do Serca Pana Jezusa.

1. W środę spowiedź dla dzieci, które w zeszłym roku przyjęły I Komunię świętą o godz. 15.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o godz. 17.00 w kościele św. Jana Pawła II. Dla pozostałych parafian będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania w środę o godz. 19.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej.

1. W czwartek uroczystość Najświętszych Ciała i Krwi Pańskiej. W tym roku uroczysta Msza święta, a po niej procesja eucharystyczna ulicami naszej parafii zostanie odprawiona o godz. 11.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej. Będą także odprawione msze św. o godz. 8.30 w kościele św. Jana Pawła II i o godz. 16.00 w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello. Msza św. o godz. 11.00 będzie też rocznicą I Komunii św. dla dzieci, które pierwszy raz przyjęły Pana Jezusa w zeszłym roku. Prosimy, by wraz z dziećmi, które w tym roku były u I Komunii przyszły strojach pierwszokomunijnych. Zapraszamy także najmłodsze dziewczynki do sypania kwiatów przed Panem Jezusem.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.