1. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać: we wtorek bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek – św. Teresę od Jezusa, w piątek – św. Jadwigę Śląską, w sobotę – św. Ignacego Antiocheńskiego.

1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca – po Mszach świętych o 8.30, 10.00 i 11.30 zmiana tajemnic różańca.

1. W październiku codziennie o godz. 16.00 w kościele parafialnym i o godz. 17.30 w kościele Jana Pawła II przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmawiamy różaniec. Zapraszamy do uczestnictwa w tej modlitwie szczególnie dzieci, dla których są przygotowane naklejki z tajemnicami różańca. W ostatni dzień października dzieci, które przyniosą plansze z naklejkami otrzymają nagrody za uczestnictwo w różańcu.

1. Ostatnia w tym roku procesja i różaniec fatimski we wtorek o godz. 17.30 przed wieczorną mszą św. w kościele pw. Jana Pawła II.

1. Spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży klas 6-ych i 7-ych odbędzie się w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku we wtorek 13 października o godz. 18.00.

1. W czwartek różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych o godz. 17.15.

1. Spotkanie dla rodziców dzieci i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w przyszłym roku odbędzie się w piątek 17 października o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku.

1. Katecheza przed chrztem odbędzie się o w piątek o godz. 19.00 a nie 18.00 jak to zostało wcześniej zapowiedziane.

1. W przyszłą niedzielę z okazji 20. Dnia Papieskiego zostaną zebrane ofiary do puszek na stypendia dla młodzieży w ramach Dzieła Nowego Tysiąclecia. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się coroczne liczenie wiernych.

1. W listopadzie będziemy odmawiać różaniec za zmarłych. Można wziąć ze sobą kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypełnienie, by uniknąć nieprawidłowego odczytania imion swoich zmarłych. Na kartce należy też wskazać kościół oraz dzień tygodnia, w którym kartka ma być odczytana, a także czy mają być dołączone do wypominek rocznych

Powierzmy Bogu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana śp.

ALICJA MOMOT

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci, przez miłosierdzie Boże niechaj odpoczywają w pokoju. Amen.