1. Dzisiaj uroczystość Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w kościołach Matki Bożej Bolesnej i św. Jana Pawła II nabożeństwo Godziny Miłosierdzia.

1. Od przyszłej niedzieli będziemy chcieli odprawiać msze święte niedzielne na zewnątrz naszych kościołów, tak by wszyscy mogli w nich uczestniczyć. Jeśli pogodna na to nie pozwoli, do kościoła będzie mogło wejść jedynie 30 osób w kościołach Matki Bożej Bolesnej i św. Marii Dominiki Mazzarello oraz 25 osób w kościele św. Jana Pawła II. Na czas mszy świętych niedzielnych kościoły będą zamknięte a wejść będzie można tylko przez wejście do zakrystii. Pozostałe osoby będziemy prosić o uczestniczenie we mszy świętej na zewnątrz kościoła.

1. Przypominamy, że kościół Matki Bożej Bolesnej i kościół pw. św. Jana Pawła II pozostają otwarte od rana do wieczornej Mszy św. Zachęcamy do tego, by nawiedzać Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie także w ciągu dnia. Osoby, które z powodu obostrzeń pandemicznych nie będą mogły uczestniczyć w niedzielnej mszy świętej zachęcamy do uczestnictwa w mszach świętych w ciągu tygodnia.

1. Bardzo prosimy o zakładanie maseczek na terenie kościołów. Przypominamy, że osoby, które chcą przyjąć Komunię świętą na rękę powinny podejść jako pierwsze.

1. Transmisja wszystkich Mszy św. i nabożeństw z kościoła parafialnego jest dostępna przez naszą stronę internetową.

1. W czwartek 15 kwietnia różaniec i msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Różaniec rozpoczniemy o godz. 17.20.

1. W czwartek o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych. Kandydatom przypominamy o zabraniu książeczek.

1. W piątek o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

1. Dzisiaj po mszach świętych będą zbierane ofiary do puszek dla legnickiej Caritas na rzecz ubogich.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.