1. Przez Internet można śledzić wszystkie celebracje liturgiczne i nabożeństwa z kościoła pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku przez stronę internetową naszej parafii.

1. Kościół parafialny i kościół pw. św. Jana Pawła II pozostają otwarte od rana do wieczornej Mszy św. pozostają zamknięte na czas Mszy świętych. Zgodnie z mającymi obowiązywać od 20 kwietnia przepisami państwowymi w poszczególnych Mszach świętych oraz we wszelkich innych celebracjach może uczestniczyć jedna osoba na 15 metrów kwadratowych.

1. Osoby, które chcą skorzystać z sakramentu pojednania lub przyjąć Komunię świętą poza Mszą świętą, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Można również zapytać osobiście na plebanii. Kapłani starają się być do dyspozycji od rana do godzin celebracji liturgicznych.

1. Codziennie o godz. 20.30 odmawiamy różaniec o ustanie pandemii oraz w intencji cierpiących, umierających i zmarłych.

1. Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Bożego, o godz. 15.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i modlitwy godziny miłosierdzia.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu odszedł do Pana śp.:

Józef Czerniak

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.