1. Dzisiaj W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – bł. Honorata Koźmińskiego, w piątek – św. Teresę od Jezusa, w sobotę – uroczystość świętej Jadwigi, patronki Śląska.

1. Miesiąc październik to miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Codziennie o godz. 16.00 w kościele parafialnym i o godz. 17.30 w kościele Jana Pawła II przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmawiamy różaniec. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tej modlitwie. Dla dzieci, które będą uczęszczać na różaniec są przygotowane plansze i obrazki. W ostatni dzień października dzieci, które przyniosą plansze z naklejkami otrzymają nagrody za uczestnictwo w różańcu. W niedzielę różaniec o 15.30 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku.

1. Ostatnia w tym roku procesja i różaniec fatimski w środę o godz. 17.30 przed wieczorną mszą św. w kościele pw. Jana Pawła II.

1. W piątek o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które w maju przyszłego roku przystąpią do I Komunii świętej.

1. Dzisiaj po mszach świętych zbiórka do puszek na stypendia „Dzieła Nowego Tysiąclecia”.

1. W listopadzie będziemy odmawiać różaniec za zmarłych. Można wziąć ze sobą kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypełnienie, by uniknąć nieprawidłowego odczytania imion swoich zmarłych. Na kartce należy też wskazać kościół oraz dzień tygodnia, w którym kartka ma być odczytana, a także czy mają być dołączone do wypominek rocznych.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu odszedł do Pana

śp. Wiesław Iwaśków

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen