1. Dzisiaj o godz. 10.00 msza święta odpustowa w kościele pw. św. Marii Dominiki Mazzarello w Krzeczynie.

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę 13 maja wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Ponieważ nie odbędzie się zwyczajowa procesja, zapraszamy do wspólnej modlitwy maryjnej transmitowanej o godz. 20.20; w czwartek – św. Macieja Apostoła, , w sobotę – św. Andrzeja Bobolę, patrona Polski.

1. W piątek o 17.45 msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych

1. Kościół parafialny i kościół pw. św. Jana Pawła II pozostają otwarte od rana do wieczornej Mszy św.

1. Przez Internet można śledzić wszystkie celebracje liturgiczne i nabożeństwa z kościoła pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku przez stronę internetową naszej parafii. Codziennie o godz. 15.00 jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 16.30 msza św. z homilią. W maju o godz. 20.20 litania loretańska a po niej różaniec o ustanie pandemii i Apel Jasnogórski.

1. Możliwość skorzystania z sakramentu pojednania codziennie w dni powszednie 15 minut przed Mszą świętą.