1. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać: w poniedziałek – św. Faustynę Kowalską, w środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

1. W październiku codziennie o godz. 16.00 w kościele parafialnym i o godz. 17.30 w kościele Jana Pawła II przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmawiamy różaniec. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w tej modlitwie.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu przy którym odmówimy dziesiątek różańca. W kościele Jana Pawła II adoracja do godz. 15.00, zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego. Po Mszach świętych o godz. 13.00 i 16.00 będzie odmówiony cały różaniec.

1. W piątek 9 października o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8-ych. Spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży klas 6-ych i 7-ych odbędzie się we wtorek 13 października.

1. Spotkanie dla rodziców dzieci i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w przyszłym roku odbędzie się w piątek 17 października o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku.

1. Dzisiejszej niedzieli po Mszy świętej o godz. 10.00 ks. Kazimierz Rapacz odsłonił i poświęcił pomnik św. Marii Dominiki Mazzarello przy kościele pod jej wezwaniem.