1. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa o w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku odbędzie się wyjątkowo o godz. 17.15 czyli zaraz po mszy świętej. Na tę drogę krzyżową przychodzą dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej, które będą miały jeszcze krótkie spotkanie po jej zakończeniu. W kościele św. Jana Pawła II Droga Krzyżowa o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy, by zgłaszać osoby starsze, które dłuższy czas nie mogły przystąpić do sakramentów świętych, by w tym dniu mogły skorzystać z posługi sakramentalnej kapłana.

1. Spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny przed mszą świętą. Zachęcamy dzieci, które już przystąpiły do I Komunii świętej do comiesięcznej spowiedzi i praktyki nabożeństwa 9 pierwszych piątków miesiąca.

1. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale są śpiewane po Mszach świętych o godz. 8.30 i 10.00. W kościele w Chróstniku o godz. 15.30 koronka do miłosierdzia Bożego a po niej Gorzkie Żale.

1. W czasie Wielkiego Postu w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku codziennie o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 7.00 rano można dołączyć się do wspólnego odmawiania jutrzni.

1. Dzisiaj po mszach świętych o godz. 8.30, 10.00 i 11.30 zmiana tajemnic różańca świętego.

1. Także dzisiaj po mszach świętych zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii, natomiast w niedzielę za tydzień coroczna zbiórka na potrzeby Kościoła w Afryce.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W poprzednim tygodniu pożegnaliśmy

śp. Zbigiewa Klingera z Chróstnika

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.