1. W tym tygodniu w poniedziałek Kościół obchodzi święto św. Wawrzyńca, we wtorek wspomnienie św. Klary, w piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.

1. W czwartek 13 sierpnia po Mszy św. wieczornej w kaplicy św. Jana Pawła II różaniec fatimski.

1. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu obecność na mszy świętej jest obowiązkowa. W związku z uroczystością piątkowa msza św. w kościele św. Jana Pawła II o godz. 18.00 będzie już Mszą św. z Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W sobotę niedzielny rozkład Mszy świętych, czyli o 10.00, 11.30 i 13.00. Po Mszach świętych błogosławieństwo ziół i kwiatów.

1. W sierpniu msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będzie odprawiona w poniedziałek 17 sierpnia o godz. 18.00. Różaniec o 17.20.