1. Chrystus prawdziwie zmartwychwstał! Wszystkim parafianom składamy serdeczne życzenia, by Zmartwychwstały Pan przyniósł pokój naszym sercom, naszym rodzinom, Ojczyźnie i światu. Niech napełnia nas radością i gotowością świadczenia, że miłosierdzie Boga zwycięża śmierć i zło.

1. Serdeczne i wdzięczne Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarnie włączyli się w przygotowania naszych kościołów i liturgii Triduum Paschalnego, którzy uporządkowali nasze kościoły i ich otoczenie, przygotowali ciemnicę i Grób Pański, służyli w czasie liturgii Triduum Paschalnego. Bóg zapłać tym rodzinom, które regularnie składają się na sprzątanie i potrzebne prace w naszych kościołach. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie modlitwy, wykonane prace i gesty ofiarności.

1. Przypominamy, że kościół Matki Bożej Bolesnej i kościół pw. św. Jana Pawła II pozostają otwarte od rana do wieczornej Mszy św. Zachęcamy do tego, by nawiedzać Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie także w ciągu dnia.

1. W piątek 14 kwietnia spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.

1. W piątek oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. W sobotę 15 kwietnia o godz. 17.20 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

1. W przyszłą niedzielę uroczystość Miłosierdzia Bożego. Przygotowujemy się do niej odmawiając przez cały tydzień koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele Matki Bożej Bolesnej codziennie o godz. 15.00. W niedzielę Miłosierdzia Bożego nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o godz. 15.00 w kościołach Matki Bożej Bolesnej i św. Jana Pawła II.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.