1. Dzisiejszą uroczystością Chrztu Pańskiego kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia, ale zgodnie z polską tradycją do uroczystości Matki Bożej Gromnicznej będzie stał żłóbek, a w naszych kościołach będziemy śpiewać kolędy.

1. W sobotę o godz. 18.00 Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. O 17.20 różaniec za zmarłych.

1. Spotkanie dla młodzieży z klas ósmych, przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, w piątek 14 stycznia o godz. 17.30 w kościele w Chróstniku.

1. Przypominamy, że także w tym roku nie ma wizyty duszpasterskiej w formie tradycyjnej, natomiast parafian, którzy chcieliby odwiedzin kapłana i błogosławieństwa domu, prosimy o przysyłanie esemesem na numer telefonu podanego na naszej stronie internetowej, lub na email parafii, konkretnej propozycji odwiedzin kapłana z datą i godziną zaproszenia, adresem i numerem kontaktowym telefonu.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.