1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać: we wtorek 9 listopada – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę 10 listopada – wspomnienie św. Leona Wielkiego, w czwartek 11 listopada – wspomnienie św. Marcina, w piątek 12 listopada – wspomnienie św. Jozafata, w sobotę 13 listopada – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

1. Do końca listopada w dni powszednie odmawiamy różaniec za zmarłych pół godziny przed Mszą św. Dzisiejszej niedzieli wypominki po mszy świętej o godz. 13.00. W pozostałe niedziele listopada różaniec z wypominkami o godz. 15.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej. Kartki na wypominki można wziąć z zakrystii. Przypominamy, że przez cały miesiąc listopad można pozyskać odpust zupełny dla duszy w czyśćcu cierpiącej za nawiedzenie cmentarza.

1. 11 listopada w święto Niepodległości Polski w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 16.30. Msze święte w tym dniu według rozkładu dni powszednich.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca świętego za zmarłych. Po mszy świętej o godz. 13.00 różaniec z wypominkami i adoracja do godz. 15.00 zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.