1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca świętego. Po Mszy świętej o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 15.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. W Wielkim Poście nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest odprawiane w piątki o godz. 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz o 17.30 w kościele św. Jana Pawła II na osiedlu.

1. W środy i piątki Wielkiego Postu w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, natomiast w kościele Jana Pawła II adoracja w środy i piątki rozpoczyna się o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego. W środy nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odmawiana o godz. 17.45. Ks. proboszcz dziękuje wszystkim nawiedzającym w tych dniach Najświętszy Sakrament.

1. W związku ze zbliżającą się uroczystością św. Józefa od środy 10 marca rozpoczniemy nowennę do świętego opiekuna Pana Jezusa. Zachęcamy do włączenia się ze swoimi intencjami do tej dziewięciodniowej modlitwy.

1. Stowarzyszenie Pax zaprasza wszystkich potrzebujących odzieży lub obuwia w każdą środę od godz. 15.00 do 18.00 pomieszczenia w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbe w Lubinie, gdzie będzie można wybrać sobie ubranie.

1. W zeszłą niedzielę w Dzień Solidarności z Misjonarzami w zbiórce do puszek na rzecz misji zebraliśmy kwotę 1147 zł 51 gr.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian. W tym tygodniu odszedł do Pana:

śp. Tadeusz Grochala

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.