1. W tym tygodniu we wtorek będziemy obchodzić święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

1. Dzisiaj po Mszach św. o 11.30 i 13.00 zostaną poświęcone tornistry dzieci, rozpoczynających rok szkolny.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po wszystkich Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Jana Pawła II w ciszy do godziny 15.00. Dzisiaj też zmiana tajemnic różańca świętego.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić odpust parafialny, w związku z tym w tym dniu nastąpi zmiana rozkładu sprawowania Mszy świętych. W kościele parafialnym pw. Matki Bożej Bolesnej będzie celebrowana tylko uroczysta suma odpustowa o godz. 13.00. Nie będzie Mszy świętych o godz. 7.00 i 16.00. W kościele Jana Pawła II będzie odprawiona tylko Msza święta o godz. 8.30, nie będzie Mszy o 13.00. W kościele pw. Marii Dominiki Mazzarello bez zmian będzie Msza święta o godz. 10.00. Sumie odpustowej będzie przewodniczył oraz wygłosi homilię ks. Jan Niczypor SDB proboszcz z Miłoradzic.

1. Także w przyszłą niedzielę, z racji 13 dnia miesiąca różaniec i procesja fatimska w kościele Jana Pawła II o godz. 18.00.

1. W związku z przygotowaniem do odpustu zapraszamy chętnych do uporządkowania terenu wokół kościoła w sobotę o 10.00.

1. I Komunia święta w tym roku odbędzie się w niedzielę 20 września o godz. 11.00 w kościele pw. Jana Pawła II. W sobotę 19 września o godz. 10.0 odbędzie się próba, a po niej spowiedź dzieci.

1. W piątek 25 września o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej ks. biskup Zbigniew Kiernikowski udzieli sakramentu bierzmowania. Ostatnie spotkanie dla kandydatów i dopuszczenie do sakramentu w poniedziałek 21 września o godz. 18.00.