1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – wspomnienie św. Jadwigi, królowej, w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego, w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu, podczas którego odmówimy litanię do Najświętszego Serca Jezusowego. Po Mszy świętej o godz. 13.00 procesja wokół kościoła, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 15.00, zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

1.  W piątek w uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze święte według rozkładu z dni powszednich o 16.30 i 18.00.

Powierzmy Bogu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.