1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w czwartek – wspomnienie św. Scholastyki, w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca świętego. Po Mszy świętej o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 15.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. W piątek w dzień liturgicznego wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes podczas mszy świętych będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych.

1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy poświęcili swój czas na uprzątnięcie żłóbka i choinek, wszystkim, którzy przyjęli nas z wizytą duszpasterską, oraz tym, którzy z ofiarnością składają się na regularne sprzątanie i utrzymanie naszych kościołów.

Powierzmy Bogu wszystkich zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen