OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, w środę – wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę – wspomnienie św. Barnaby, apostoła.

 

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 15.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

 

  1. Jutro zostanie udzielony w naszej parafii sakrament bierzmowania podczas mszy świętej o godz. 17.00 w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku. Po mszy świętej zostanie odmówiona litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w intencji bierzmowanych.

 

  1. 30 lipca br. wyrusza 30 Piesza Pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę. Zapisy do grupy 6 salezjańskiej odbędą się w środę 8 czerwca w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubinie o godz. 18.30. Pozostałe informacje na plakacie.

 

 

 

Powierzmy Bogu zmarłych parafian.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.