1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w czwartek 8 września – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po wszystkich Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Jana Pawła II w ciszy do godziny 15.00 zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. Spotkanie dla młodzieży z klas ósmych, którzy w przyszłym roku przystąpią do sakramentu bierzmowania w czwartek 8 września o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku.

1. Spotkanie dla dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić do I Komunii świętej i ich rodziców – w piątek 9 września o godz. 18.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku.

1. Możliwość spowiedzi codziennie w dni powszednie 15 minut przed mszą świętą.

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju.