1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po mszach wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po mszach św. o godz. 8.30 i 10.00 – Gorzkie Żale, po mszy świętej o 11.30 i 13.00 odmówimy dziesiątek różańca świętego. Po mszy św. o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00 zakończone koronką do miłosierdzia Bożego. Koronka i Gorzkie żale w koście w Chróstniku o godz. 15.30.

1. W najbliższy piątek odbędzie się jedna wspólna Droga Krzyżowa w naszej parafii na placu przy kościele św. Marii Dominiki Mazzarello o godz. 19.00, do uczestnictwa w której serdecznie zapraszamy. W tym dniu nie będzie Drogi Krzyżowej w kościołach Matki Bożej Bolesnej i św. Jana Pawła II.

1. Podczas Wielkiego Postu codziennie w dni powszednie modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w intencji o pokój na Ukrainie: o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku oraz różańcem świętym pół godziny przed mszą świętą wieczorną w kościele pw. św. Jana Pawła II.

1. W przyszłą niedzielę zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez wojnę na Ukrainie.

Powierzamy Bogu i modlitwie wiernych zmarłych parafian i ofiary wojen. W tym tygodniu pożegnaliśmy

śp. Genowefę Białosiewicz

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.