1. W tym tygodniu w liturgii przypada: w środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, przyszła niedziela to niedziela Chrztu Pańskiego.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godz. 13.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. W środę w uroczystość Objawienia Pańskiego rozkład Mszy świętych niedzielny.

1. W roku 2021 nie będzie kolędowej wizyty duszpasterskiej w styczniu w tradycyjnej formie. Wierni, którzy chcieliby odwiedzin kapłana i błogosławieństwa domu, mogą indywidualnie zaprosić księdza do domu w przeciągu całego nadchodzącego roku, szczególnie w okresie zelżenia zagrożeń i obostrzeń związanych z epidemią.