1. W tym tygodniu w czwartek Kościół obchodzi święto Przemienienia Pańskiego. Choć nie jest to święto nakazane, zachęcamy do uczestnictwa w tym dniu we mszy świętej. Msze święte według rozkładu dni powszednich. W sobotę wspomnienie św. Dominika.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Pół godziny przed mszą świętą możliwość spowiedzi, po mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa. Bardzo zachęcamy do praktyki nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków miesiąca, zwłaszcza rodziców i dzieci, które już przystąpiły do I Komunii świętej.

1. Można zgłaszać po mszach świętych osoby niezdolne do uczestnictwa we mszy świętej, które w pierwszy piątek miesiąca chciałby przyjąć kapłana z sakramentalną wizytą.