1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

w poniedziałek 3 lutego św. Błażeja
w środę 5 lutego – świętą Agatę
w czwartek 6 lutego – świętego Pawła Miki i towarzyszy

2. W poniedziałek we wspomnienie liturgiczne św. Błażeja, patrona od chorób gardła, po Mszach świętych błogosławieństwo chorych świecami.

3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca, w zakrystii i kancelarii parafialnej można zgłaszać chorych potrzebujących sakramentalnej wizyty kapłana.

4. Dnia 7 lutego, w pierwszy piątek miesiąca w kościele parafialnym w Chróstniku o godz. 19.00 nabożeństwo pokutne z możliwością spowiedzi, po nabożeństwie Msza św. Nabożeństwo jest również comiesięcznym spotkaniem dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. W tym dniu nie będzie w kościele Matki Bożej Bolesnej Mszy świętej o godz. 16.30.

5. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj również dzień życia konsekrowanego, przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańca świętego.

6. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w domach naszej parafii. Jeśli z jakichś powodów kolęda nie mogła się odbyć w zwykłym terminie, prosimy o zgłaszanie po Mszach świętych albo telefonicznie lub emailem podanym na stronie internetowej domów, które jeszcze czekają na wizytę kapłana. Prosimy o podanie numeru telefonu. Wizyta duszpasterska w zgłoszonych domach odbędzie się w najbliższą sobotę 8 lutego od godziny 12.00.