1. W tym tygodniu w liturgii przypada: w czwartek 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, przyszła niedziela to niedziela Chrztu Pańskiego.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godz. 13.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. W czwartek w uroczystość Objawienia Pańskiego rozkład Mszy świętych niedzielny. W tym dniu obowiązuje uczestnictwo we mszy świętej. Po mszach świętych poświęcenie kredy i kadzidła.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy, by zgłaszać osoby chore, potrzebujące odwiedzin kapłana z sakramentami pojednania, Komunii świętej i namaszczenia chorych.

1. Zachęcamy również, by w pierwszy piątek miesiąca skorzystać z sakramentu pojednania. Kapłani będą spowiadać pół godziny przed mszą świętą. Przypominamy o tym dniu dzieciom uczestniczącym w nabożeństwie 9  pierwszych piątków miesiąca.

1. W piątek o godz. 18.00 w kościele w Chróstniku spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

1. Także w tym roku nie będzie kolędowej wizyty duszpasterskiej w styczniu w tradycyjnej formie. Prosimy tych parafian, którzy chcieliby odwiedzin kapłana i błogosławieństwa domu, o przysyłanie esemesem na numer telefonu podanego na naszej stronie internetowej, lub na email parafii, konkretnej propozycji odwiedzin kapłana z datą i godziną zaproszenia, adresem i numerem kontaktowym telefonu.

Powierzmy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian. W tym tygodniu pożegnaliśmy

śp. Waldemara Zarębę z Krzeczyna Wielkiego

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.