1. W tym tygodniu w środę 4 sierpnia w liturgii wspominamy św. Jana Marię Vianneya. W piątek 6 sierpnia Kościół obchodzi święto Przemienienia Pańskiego.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Pół godziny przed mszą świętą możliwość spowiedzi, po mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa. Bardzo zachęcamy do praktyki nabożeństwa 9 pierwszych piątków miesiąca, zwłaszcza rodziców i dzieci, które już przystąpiły do I Komunii świętej.

1. Można zgłaszać osoby niezdolne do uczestnictwa we mszy świętej, które w pierwszy piątek miesiąca chciałby przyjąć kapłana z sakramentalną wizytą.

W sierpniu niedzielne msze święte są odprawiane tylko w następujących godzinach:

o 10.00 w kościele św. Marii Dominiki Mazzarello
o 11.30 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku
o 13.00 w kościele św. Jana Pawła II na Osiedlu

Nie ma mszy świętych o 7.00, 8.30 i 16.00.