OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – święto Ofiarowania Pańskiego, we wtorek – wspomnienie św. Błażeja, męczennika; w czwartek – wspomnienie św. Agaty, w piątek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy z Japonii.

 

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po mszach wystawienie Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca świętego. Po mszy św. o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00 zakończone koronką do miłosierdzia Bożego.

 

  1. We wtorek 3 lutego we wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła. Po mszach świętych błogosławieństwo świecami.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Prosimy o zgłaszanie osób chorych i starszych potrzebujących sakramentalnej wizyty kapłana. Pół godziny przed mszą świętą możliwość spowiedzi. Po mszach świętych litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po mszy św. o godz. 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

 

  1. W każdą sobotę o godz. 16.00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Chróstniku jest adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji jest możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

 

  1. W lutym spotkania dla kandydatów do bierzmowania oraz dla  dzieci, które w tym roku mają przystąpić do I Komunii świętej odbędą się po feriach.

 

 

 

Powierzamy miłosierdziu Bożemu zmarłych parafian:
­­Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju. Amen.